Подлинность товара

Ми розуміємо переживання наших клієнтів з приводу оригінальності та якості продукції, що продається нами. Усю продукцію ми імпортуємо безпосередньо з країни виробництва або країни Бренда. Ми працюємо лише з офіційними сертифікованими дистриб'юторами в Україні. 

Розуміємо, що на сьогоднішній день в інтернеті, власне як і в offline магазинах, продається дуже багато підробок. Але ми цінуємо свою репутацію, і Ви НІКОЛИ не придбаєте на сайті goddess.com.ua підроблений товар. У нас представлена ​​тільки оригінальна продукція найкращих брендів косметики та засобів догляду. Всі наші товари зберігаються на спеціалізованих складах з дотриманням температурного та світлового режимів, а наші співробітники відповідально підходять до своїх робочих обов'язків.

 

Виробники залишають за собою право вносити зміни до складу, дизайну та комплектації продукції без попереднього повідомлення. Склад товару на сайті представлений з ознайомлювальною метою і може відрізнятися від вказаного на упаковці. Точний склад продукції вказано на упаковці товару.

З повагою! Керівник проекту Goddess

Verification: 43450fdf47eb96a3