Возврат товара

Повернення товару

Відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів" №1023-XII від 12.05.1991, парфюмерно-косметичні товари входять до переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню або обміну. При отриманні замовлення уважно оглядайте покупку в присутності кур'єра, якщо Вам не подобається зовнішній вигляд або товар не відповідає параметрам замовлення, не розкриваючи упаковку, повертайте замовлення кур'єру, ми обов'язково його замінимо. Претензії щодо зовнішнього вигляду приймаються тільки в момент доставки.

 

Що стосується законодавчої бази, то в Законі "Про захист прав споживачів" усе сформульовано гранично чітко: "Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, в якого його було придбано, якщо товар не задовольняє його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути використаний ним за призначенням".

 

Товари, що не підлягають поверненню

 

Як і в будь-якому правилі, у непростій справі повернення товару є винятки. Постановою Кабінету Міністрів України №172 від 19.03.1994 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" затверджено Перелік товарів належної якості, які не підлягають обміну (поверненню). Крім продовольчих товарів, лікарських препаратів і засобів, предметів сангігієни, у цьому переліку представлено повний список непродовольчих "неповерненців". До них належать:

 

- парфумерно-косметичні вироби;

- зубні щітки;

- гребінці, гребінці та масажні щітки;

- товари в аерозольній упаковці;

- інструменти для манікюру і педикюру;

 

та інші, не пов'язані з асортиментом нашого інтернет-магазину.

 

У зв'язку з цим, просимо Вас гранично відповідально оформляти замовлення, будучи впевненими в найменуванні, назві виробника, відтінку, кількості мілілітрів та іншій номенклатурі, щоб уникнути помилкового замовлення. У разі помилки з боку продавця товар буде замінений на правильний, або буде здійснено повернення коштів, після пред'явлення претензій від покупця протягом трьох днів з моменту отримання замовлення.

 

У всіх інших випадках, куплений товар належної якості, не підлягає поверненню або обміну.

Verification: 43450fdf47eb96a3