Зволожуючий крем з пробіотиками Dr. Ceuracle Pro Balance Biotics Moisturizer
SKU
8806133614013
В наявності
1090грн
Зволожуючий крем з пробіотиками Dr. Ceuracle Pro Balance Biotics Moisturizer
Зволожуючий крем з пробіотиками Dr. Ceuracle Pro Balance Biotics Moisturizer

Зволожуючий та відновлюючий крем зі слабокислим рівнем pH, підтримує оптимальний рівень вологи в шкірі та одночасно покращує її природню здатність до регенерації. Позбавляє лущення та сухості, зменшує втрату вологи протягом дня, допомагає відновити пошкоджений гідроліпідний шар шкіри.

Крем являє собою ламелярну емульсію, яка є біоміметиком та імітує структуру ліпідних пластів рогового шару шкіри. Вбудовуючись в нього, крем відновлює цілісність ліпідного шару та зміцнює бар’єрну функцію шкіри.

Особлива ламелярна структура крему також сприяє доставці активних компонентів в глибокі шари дерми, а на поверхні шкіри він створює тонку дихаючу плівку, яка зменшує трансепідермальну втрату води.

Крім ефективних зволожувачів у вигляді гліцерину та гіалуронової кислоти, до складу входить керамід-3, стереохімічна структура якого ідентична керамідам, що знаходяться в шкірі, він допомагає компенсувати недостатню кількість ліпідів та одночасно зменшує випаровування вологи. Симбіоз пребіотиків у вигляді фруктоолігосахаридів та 5 видів пробіотиків сприяє розвитку дружньої мікрофлори на поверхні шкіри, фермент кефірного гриба (унікальне поєднання молочнокислих бактерій та молочних дріжджів) знижує рівень pH та виробляє антимікробні пептиди, що мають протизапальну дію.
 

Активні компоненти крема Dr.Ceuracle:

  • Біоміметична вода (мінеральна вода/теанін/глутатіон/молочні ліпіди) — завдяки подібності до води, що знаходиться в шкірі, покращує клітинну гідратацію.
  • Гліцерин — приймає участь в системі зволоження шкіри та сприяє відновленню шкірного бар’єру.
  • Гіалуронова кислота в низькомолекулярній формі — проникає в глибокі шари шкіри та надовго утримує вологу.
  • Бета-глюкан — посилює природній бар’єр, захищає від дії негативних факторів навколишнього середовища.
  • Бісаболол — має антимікробні властивості, зменшує запалення, заспокоює.
  • Комплекс з 5 пробіотиків — зміцнює місцевий імунітет шкіри, зменшує чутливість.

Крем не має запаху, добре розподіляється та вбирається, не підвищує жирність шкіри, добре пом’якшує та заспокоює. Може використовуватись після косметичних процедур, наприклад кислотних пілінгів. Підходить для всіх типів шкіри, особливо для сухої, тонкої, чутливої, з порушеною бар’єрною функцією. Без парабенів, штучних фарбників та віддушок.

Об'єм: 100 мл

Виробництво: Південна Корея

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:
Verification: 43450fdf47eb96a3