Тканинна маска A'PIEU Green Tea Milk One-Pack (Soothing)
SKU
AP010109
Нема в наявності
28грн
Тканинна маска A'PIEU Green Tea Milk One-Pack (Soothing) Тканинна маска A'PIEU Green Tea Milk One-Pack (Soothing)
Тканинна маска A'PIEU Green Tea Milk One-Pack (Soothing)

Маска оптимізує гідро-ліпідний баланс. Молочні протеїни оновлюють епідерміс і стимулюють процес зростання молодих клітин, мають протизапальну дію, освітлюють шкіру, відлущують ороговілі клітини, зміцнюють і зволожують зневоднену шкіру, позбавляють від дрібних зморшок, сприяють активізації синтезу колагену.

Основна дія зеленого чаю - стимулюючий, протизапальну, антиоксидантну. Таніни зеленого чаю мають здатність підвищувати стійкість кровоносних судин, допомагаючи уникнути купероза.

Екстракт зеленого чаю очищає пори, ліквідує сухість шкіри, стимулює клітинну діяльність, знімає втому і перешкоджає процесу старіння, підсилює захисні функції шкіри.

Екстракт гамамелісу містить дубильні речовини, глюкозу, флавоноїди і проантоціанідіни, а також таніни, що забезпечують чудовий бактерицидний і в'яжучий ефект. Має виражену протизапальну і антисептичну дію, тонізує шкіру і зміцнює стінки судин, сприяє зменшенню набряклості, покращує мікроциркуляцію крові, а також зменшує секрецію сальних залоз. Також екстракт гамамелісу прекрасно звужує пори.

Спосіб застосування: Очистіть шкіру від повсякденних забруднень і макіяжу. Нанесіть маску на шкіру, рівномірно розгладьте, щоб вона не утворювала складки і бульбашки. Залиште на 15-20 хвилин. Залишки есенції не змивати. Після маски рекомендується нанести денний крем.

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:
Verification: 43450fdf47eb96a3