Сироватка для обличчя Perricone MD Vitamin C Ester CCC + Ferulic Brightening Complex 20%
SKU
101337
Нема в наявності
5000грн
Сироватка для обличчя Perricone MD Vitamin C Ester CCC + Ferulic Brightening Complex 20%
Сироватка для обличчя Perricone MD Vitamin C Ester CCC + Ferulic Brightening Complex 20%

Надпотужна і насичена, ця багата антиоксидантами формула містить запатентований ефір вітаміну C Perricone MD та дві додаткові форми вітаміну C в концентрації 20%, які інтенсивно освітлюють і освіжають шкіру.

Фірмовий запатентований ефір вітаміну С (Vitamin C Ester) більш потужний, більш стабільний і менш агресивний, ніж інші традиційні форми вітаміну С, тому ефір вітаміну С легше поглинається шкірою і забезпечує максимальну антиоксидантний захист.

У формулі Vitamin C Ester CCC + Ferulic Brightening Complex 20% поєднуються складний ефір вітаміну С, простий ефір вітаміну С і фосфат вітаміну С - це найпотужніше тріо різних форм вітаміну С синергетично захищають шкіру від вільних радикалів і проникають глибоко в верхні шари шкіри, забезпечуючи максимальну освітлюючу дію.

  • Потрійний вітамін С поєднується з вітаміном Е, феруловою кислотою і фосфоліпідами, які стабілізують потужну формулу і підвищують її ефективність, забезпечуючи максимальний потенціал дії, при цьому без роздратування шкіри.
  • Ферулова кислота - це супер антиоксидант, вона захищає шкіру від вільних радикалів і допомагає зменшити прояв тонких ліній, зморшок і темних плям.
  • Вітамін Е - антиоксидант з поживними і відновлюючими властивостями, він вирівнює тон шкіри і протидіє атакам вільних радикалів.

 Застосування:

Наносити вранці і ввечері після застосування вашого улюбленого засобу для очищення. Днем наносити сонцезахисний крем.

Об'єм: 59 мл

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:
Популярные товары
  • 1/1
Verification: 43450fdf47eb96a3