Сонцезахисний флюїд Dr. Jart+ Soarbiome Fluid SPF50+ PA++++
SKU
DJ010229
Нема в наявності
650грн
Сонцезахисний флюїд Dr. Jart+  Soarbiome Fluid SPF50+ PA++++ Сонцезахисний флюїд Dr. Jart+  Soarbiome Fluid SPF50+ PA++++
Сонцезахисний флюїд Dr. Jart+  Soarbiome Fluid SPF50+ PA++++

Сонцезахисний флюїд DR. JART + Solarbiome Fluid SPF50 + PA ++++ - це гіпоаллегренний флюїд для жирної та комбінованої шкіри, забезпечує надійний захист від згубних УФ-променів і синього випромінювання (HEV-випромінювання), захищає також від проникнення пилу та інших забруднень, допомагає зволожити, відновити і зміцнити захисні фунции шкіри .

В основі формули цього крему лежать оксид цинку і діоксид титану, що є фізичними «фільтрами» в боротьбі з УФ-випромінюванням. Це два компонента не проникають в шкіру, а, залишаются на її верхніх шарах, формують «дзеркальний щит», що відображає сонячні промені.

Крем забезпечує захист від таких вільних радикалів як UVB-променів і UVA-променів. HEV-випромінювання, так само відомі як синій колір, в порівнянні з UVB-променів або UVA-випромінювання проникають в більш глибокі шари шкіри - в дерму, де знаходяться колаген та еластин - білки, що зберігають молодість і пружність шкіри. Завдяки своїй ультралегкій формулі і передовій технології фільтрів широкого спектру дії Solarbiome Fluid флюїд ефективно захищає шкіру навіть від небезпечного HEV-випромінювання.

Засіб має ультра легку, молочну текстуру, швидко вбирається і не залишає білого нальоту або липкості після нанесення. Є стійким до вологи і впливу поту.

Спосіб застосування: Нанеси засіб на очищену, тонізовану шкіру. Рівномірно розподіли по поверхні обличчя. Рекомендується наносити засіб не менше ніж за півгодини до виходу на вулицю. Оновлювати кожні 2-3 години.

Об'єм: 50ml

Виробництво:Корея

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:
Verification: 43450fdf47eb96a3