Срібний шампунь для освітленого волосся GKhair Silver Shampoo
SKU
01-02-SBS-280
Нема в наявності
1050грн
Срібний шампунь для освітленого волосся GKhair Silver Shampoo
Срібний шампунь для освітленого волосся GKhair Silver Shampoo
 

Популярний в усьому світі бренд Global Keratin, який спеціалізується на косметиці з догляду за волоссям, віднині доступний і українським жінкам. Уся лінія торгової марки містить кератин, колаген та органічні олії, здатні відновити навіть повністю пошкоджене волосся. Не виключенням став і срібний шампунь для освітленого волосся Silver Shampoo.

Активна формула засобу проникає всередину волосини і живить його зсередини корисними речовинами. В результаті волосся стає м’яким, здоровим, глянцевим, як після процедур у салоні краси. Ще однією перевагою продукту є його здатність закріплювати колір, якщо волосся фарбоване. Крім того, срібний шампунь нейтралізує некрасивий жовтий відтінок, що іноді виникає під час процедури освітлення волосся.

Global Keratin Silver Shampoo піклується про те, щоб волосся мало красивий, насичений колір і сяяло здоров’ям, силою та красою, і щоб шкіра голова була достатньо зволоженою, без лупи. Унікальний засіб захистить волосся від негативного впливу ультрафіолетових променів.

Результат: красивий відтінок блонду тримається на волоссі значно довше, не з’являються небажані тони. При цьому завдяки складу волосся повертає колишній блиск, здоров’я та красу.

Спосіб застосування:

Нанесіть шампунь на вологе волосся, помасажуйте, потім добре змийте утворену піну водою, після чого нанесіть GKHair кондиціонер - захист кольору.

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:
Популярные товары
  • 1/1
Verification: 43450fdf47eb96a3