Щітка для масажу голови Tangle Teezer The Scalp Exfoliator and Massager Pretty Pink
SKU
5060630044046
В наявності
420грн
Щітка для масажу голови Tangle Teezer The Scalp Exfoliator and Massager Pretty Pink Щітка для масажу голови Tangle Teezer The Scalp Exfoliator and Massager Pretty Pink Щітка для масажу голови Tangle Teezer The Scalp Exfoliator and Massager Pretty Pink Щітка для масажу голови Tangle Teezer The Scalp Exfoliator and Massager Pretty Pink
Щітка для масажу голови Tangle Teezer The Scalp Exfoliator and Massager Pretty Pink

Tangle Teezer The Scalp Exfoliator and Massager Pretty Pink - багатофункціональна щітка для масажу голови в рожевому відтінку. Завдяки зубчикам двох розмірів щітка виконує відразу дві функції: очищення і масаж.

Довгі гнучкі зубчики допомагають очистити шкіру голови, видаляючи ороговілі частинки шкіри і надаючи м'яке відлущувальному дію. Для інтенсивного очищення використовуйте в парі з шампунем. Короткі щільні зубчики приємно масажують шкіру голови, що знімає загальну напругу, а також сприяє поліпшенню кровообігу і росту волосся.

Розмір, форма і розташування зубчиків підібрані таким чином, що пасма не плутаються під час використання щітки. Завдяки ергономічній формі і матовому покриттю щітку зручно тримати в руці, і вона не вислизає при контакті з водою. Підходить для застосування на вологому та сухому волоссі. Не призначена для розчісування волосся, а також для використання на запаленій та чутливій шкірі. Не використовуйте з феном.

Виробництво: Великобританія

 

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:
Verification: 43450fdf47eb96a3