Ролер для мікрострумової терапії обличчя Skin Gym Face Trainer Beauty Roller
SKU
855331008351
В наявності
1790грн
Ролер для мікрострумової терапії обличчя Skin Gym Face Trainer Beauty Roller Ролер для мікрострумової терапії обличчя Skin Gym Face Trainer Beauty Roller Ролер для мікрострумової терапії обличчя Skin Gym Face Trainer Beauty Roller Ролер для мікрострумової терапії обличчя Skin Gym Face Trainer Beauty Roller
Ролер для мікрострумової терапії обличчя Skin Gym Face Trainer Beauty Roller

Skin Gym Face Trainer Beauty Roller — приклад пристрою, який об'єднує масаж і мікрострумову терапію.

Крім «стандартного» набору послуг на зразок розслабляючого масажу і лімфодренажного ефекту, Face Trainer від Skin Gym оснащений сонячною батареєю, яка генерує мікроструми. Ця технологія покращує колір шкіри, повертає сяйво і підтягнутий вигляд.

Ролер добре справляється з припухлостями та набряками, а ще здорово «відкриває» очі, піднімаючи брови, і бореться з неглибокими зморшками в зоні чола, навколо очей і носогубних складок.

Втім, його можна використовувати не тільки для обличчя, але і для шиї та зони декольте. Він на відмінно справляється з так званої «техношиєю» - горизонтальними зморшками на шиї.

Спосіб застосування: 

Очистіть шкіру, нанесіть зволожуючий засіб, м'якими рухами ковзайте ролером по масажних лініях, не натискаючи занадто сильно. Не мочіть масажер.

Важливо: для досягнення стійкого ефекту ролер потрібно використовувати регулярно - щодня протягом 5-10 хвилин. Краще - з маслом, сироваткою або зволожуючим кремом для ковзання по шкірі. До того ж, масажні руху допоможуть засобам проникнути в більш глибокі шари шкіри.

Виробництво: США

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:
Verification: 43450fdf47eb96a3