Охолоджуючий масажер Dr.Ceuracle Cryo Cooler
SKU
8806133615072
В наявності
950грн
Охолоджуючий масажер Dr.Ceuracle Cryo Cooler Охолоджуючий масажер Dr.Ceuracle Cryo Cooler Охолоджуючий масажер Dr.Ceuracle Cryo Cooler Охолоджуючий масажер Dr.Ceuracle Cryo Cooler
Охолоджуючий масажер Dr.Ceuracle Cryo Cooler

В основі дії масажеру йде механізм кріотерапії, що дозволяє зняти напругу і втому, прибрати набряклість і відновити мікроциркуляцію крові і лімфи.

Домашній апарат дозволяє посилити лімфовідтік і покращити приплив крові, активізувати всі обмінні процеси, що підсилює мікроциркуляцію, насичує клітини шкіри киснем і, як наслідок, підвищує тонус шкіри, покращує кольору обличчя. Використовуючи улюблені крему і маски, і одночасно застосовуючи масажер, ви будете зробите процедуру догляду за делікатною шкірою ще більш ефективною.

Особливості масажеру:

  • Охолоджуючий догляд за чутливою шкірою
  • Зняття набряків на обличчі і тілі
  • Звуження пір і ліфтинг ефект
  • Довговічна охолоджуюча поверхня з дюралюмінію
  • Ідеальна форма аплікатора

Спосіб застосування: 

Скористайтеся девайсом після надмірного перебування на сонці / лікування лазером, - аплікатор знімає роздратування і заспокоює шкіру.

Радимо зберігати масажер в холодильнику.

Для шкіри дуже чутливою, схильною до алергічних реакцій, дерматиту, розацеа, шкіри з куперозом і для догляду після косметологічних процедур (пілінги, лазер, ін'єкції) радимо використовувати гель-маску після лазерних процедур або центела гель або маски:
► Нанесіть [PLCErystopGel] на шкіру і акуратно помасажуйте її охолодженим аплікатором. Через 20 хв треба змити маску.
► Нанесіть [CicaRegen 95 Soothing Gel] на шкіру і акуратно помасажуйте її охолодженим аплікатором. Гель центелла не змивати.
► Нанесіть тканинну маску на 20 хв на обличчя і поверх маски акуратно помасажуйте її охолодженим аплікатором.

Виробництво: Південна Корея

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:
Verification: 43450fdf47eb96a3