Очищуючий гель для проблемної шкіри Perricone MD Blemish Relief Gentle & Soothing Cleanser
SKU
101329
Нема в наявності
1315грн
Очищуючий гель для проблемної шкіри Perricone MD Blemish Relief Gentle & Soothing Cleanser Очищуючий гель для проблемної шкіри Perricone MD Blemish Relief Gentle & Soothing Cleanser
Очищуючий гель для проблемної шкіри Perricone MD Blemish Relief Gentle & Soothing Cleanser

Почніть свій ритуал по догляду за шкірою з заспокійливого засобу для очищення Perricone MD - м'якого засобу для вмивання, який освіжає колір обличчя. Очищуючий засіб, що не піниться, бореться з бактеріями, які викликають висипання прямою, але дбайливою дією.

Очищуючий засіб це 1-й етап щоденного режиму догляду, швидко видаляючи бруд, усуває надлишок себуму, відкорковує пори, видаляє мертві клітини й непіддатливі забруднення, в той же час не дратує чутливу проблемну шкіру. Ультра-дрібна сахароза допомагає зберегти мікробіом шкіри, підтримуючи збалансований, здоровий бар'єр. Саліцилова кислота, потужний інгредієнт для жирної шкіри, очищає, надаючи їй чистий, оновлений вигляд.

Нарешті, сквалан допомагає заповнити рівень гідратації. Очищуючий засіб не видаляє природну вологу, а безпосередньо бореться з роздратуванням, дискомфортом та зі стягненням шкіри. Як результат, колір обличчя стає гладким, рівним і абсолютно чистим, не залишаючи відчуття важкої жирної плівки.

Спосіб застосування:

Візьміть невелику кількість гелю на долоні рук і обережно нанесіть на вологу шкіру. Добре змийте засіб під проточною теплою водою.

Об'єм: 177ml

Виробництво: США

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:
Verification: 43450fdf47eb96a3