Кисть для тіней ECOTOOLS Wonder Impact Shadow
SKU
ET010159
В наявності
150грн
Кисть для тіней ECOTOOLS Wonder Impact Shadow Кисть для тіней ECOTOOLS Wonder Impact Shadow Кисть для тіней ECOTOOLS Wonder Impact Shadow
Кисть для тіней ECOTOOLS Wonder Impact Shadow

Wonder Impact ™ Shadow від Ecotools- це шалено м'яка синтетична кисть з 25 000 плотнонабитих щітинок, яка призначена для створення ідеального макіяжу очей.

За допомогою кисті можна наносити як базу для повік, так і тіні, рівномірно розтушовувати продукт, змішувати відтінки і виділяти певні зони.

Wonder Impact Shadow можна використовувати як з кремовими, так і з сухими текстурами. Кисть може застосовуватися як в мокрому, так і в сухому вигляді.
Злегка зволожте ворс перед використанням, якщо хочете домогтися максимально натурального ефекту. Для більш щільного покриття залиште щітину сухою.

Кисть підходить для нанесення тіней на рухому повіку, до того ж це відмінний варіант для промальовування складки і затемнення куточків очей.
Так само за допомогою кисті можна освітлити зону під бровами, використовуючи хайлайтер.

Важливо: косметичні кисті EcoTools® зроблені з бамбука, переробленого алюмінію і приємного на дотик гіпоалергенного синтетичного ворсу - таклона.

Не тестуються на тваринах.

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:
Популярные товары
  • 1/1
  • Олівець для очей Cailyn iCONE GEL EYELINER
    Олівець для очей Cailyn iCONE GEL EYELINER
    399грн
Verification: 43450fdf47eb96a3