Автобронзант-мус для середньої шкіри St.Moriz Pro Medium
SKU
5060427351098
В наявності
350грн
Автобронзант-мус для середньої шкіри St.Moriz Pro Medium
Автобронзант-мус для середньої шкіри St.Moriz Pro Medium

Автобронзант нового покоління St.Moriz Advanced Pro 5 в 1Medium -моментально надає шкірі красивий і рівний натуральний відтінок засмаги.

Підходить для обличчя і тіла. Для всіх типів шкіри. Повітряна текстура дозволяє наносити засіб дуже тонким шаром, перетворюючи процедуру в задоволення! Мус миттєво всмоктується і швидко висихає на шкірі. Має приємний і ніжний аромат. Містить змиває тонування, яка забезпечує миттєвий гарний відтінок засмаги, а також за допомогою, якої можна контролювати рівність нанесення засобу і прояв засмаги. Закріплення відтінку засмаги відбувається протягом 4-6 годин, засмага тримається - від 5 до 10 днів.

Перед використанням автобронзантів необхідно приймати душ. Під час душу рекомендується використовувати скраб для тіла, щоб добре очистити шкіру від ороговілих частинок, особливу увагу звернути ділянкам з сухою шкірою (лікті, коліна). На очищеній шкірі загар буде ідеально рівним і протримається довше.

Застосування: Гарненько струшуйте флакон перед використанням. Наносьте невелику кількість мусу спочатку на рукавичку-аплікатор щоб рівномірно розподілити засіб на шкірі. Починати нанесення засіб найкраще з кісточок. Плавними висхідними рухами рівномірно розподіляйте засіб на шкірі, завершуйте нанесення на шкірі обличчя, шиї і зовнішній стороні долонь. При нанесенні на пальців рук, злегка зігніть пальці, щоб в складках шкіри на кісточках не залишилося білих смуг. Не забувайте про область вух, задню сторону шиї і колін. Щодня використовуйте зволожуючі засоби для шкіри обличчя і тіла, для того, щоб Ваш ідеальний загар тримався ще довше.

Увага: У жодному разі не змішуйте автобронзант з зволожуючим кремом і не наносьте його до автобронзанта, бо кремова структура створить перешкоду і результату не буде. Не стикаються з поверхнею тканини до тих, поки шкіра не висохне повністю.

Об'єм: 200 мл
Виробництво: Великобританія

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:
Verification: 43450fdf47eb96a3