Засіб для вмивання

Сортується по зростанню. Встановити по спаданню
  1. Живильний мус для очищення шкіри Medik8 Micellar Mousse
    Живильний мус для очищення шкіри Medik8 Micellar Mousse
    293грн
    Нема в наявності
Сортується по зростанню. Встановити по спаданню
Засіб для вмивання: Мицелярные средства: Очищение: Великобритания: Для всех типов: Medik8

Купити засоби для вмивання обличчя

Бережне очищення – перший і головний крок, що передує подальшим процедурам догляду за обличчям. Жоден дорогий крем не допоможе, якщо пори забиті частинками декоративної косметики, бруду та підшкірним салом. Вибирати засоби для вмивання обличчя варто дуже ретельно, і звертати увагу на склад. Як зорієнтуватися серед усіх варіантів, що пропонують косметичні концерни? Що повинен містити якісний б'юті-продукт?

Засіб для вмивання: ідеальний склад

Важливо надавати особливе значення вибору ТОП засобів для вмивання. Навіть ніжні, на перший погляд, пінки, молочко чи гелі часто містять агресивні речовини та олії, шкідливі для шкіри. Часте застосування таких засобів порушує ліпідний бар'єр та PH-баланс. Епітелій стає сухим, і зволожити його дуже складно.

Бажано, щоб засіб містив такі компоненти:

  • м'які пави: коко-бетаїн, коко-глюкозид, каприл глюкозид – делікатно очищають шкіру, зберігають ліпідний обмін, не сушать;
  • гліколева, саліцилова, молочна кислоти – допомагають відлущити відмерлі клітини дерми, очистити пори, нормалізувати роботу сальних залоз, освітлюють та допомагають природній регенерації;
  • натуральні олії – живлять, пом'якшують, особливо добре діють на суху та чутливу шкіру;
  • екстракти цілющих трав, ягід, рослин – знімають подразнення, загоюють мікроскопічні ушкодження, освіжають, відбілюють, вирівнюють тон обличчя.

Як обрати засіб для вмивання

Епітелій у всіх різний, тому і купувати засоби для вмивання обличчя бажано після консультації з дерматологом. Проте є загальні правила, на які варто орієнтуватися перед покупкою певного виду косметичного продукту в магазині:

  1. Власницям сухої шкіри варто звернути увагу на засоби з маслянистими структурами, зволожуючими компонентами. Це можуть бути спеціальні бальзами чи молочко. Вони живлять, зволожують, освіжають, водночас м'яко видаляють усі забруднення.
  2. Гелі, пінки, муси, флюїди з кислотами, екстрактами ягід, трав підходять для жирної та комбінованої шкіри. Вони відлущують відмерлі клітини, регулюють роботу сальних залоз, звужують пори, позбавляють чорних крапок-камедонів.
  3. Міцелярна вода виробляється сьогодні для різних типів шкіри. Використовувати її можна для зняття макіяжу, зокрема водостійкого – вона не сушить, швидко прибирає косметику.
  4. Одна з новинок, що встигла отримати відмінні рекомендації косметологів, – ферментна шовкова пудра. Вона легко збивається, перетворюючись на пишну піну, і ідеально очищає, робить її м'якою, гладкою.
  5. Інший продукт, що користується величезною популярністю серед модниць різного віку – равликова піна з легкою повітряною текстурою. Вона підходить особливо проблемній шкірі.

Правила застосування

Щоденне очищення важливо здійснювати у два етапи. Перший – зняття макіяжу, другий – використання улюбленого засобу для вмивання. У жодному разі не можна використовувати для демакіяжу звичайне мило, воно сильно сушить епітелій. Завершальний етап догляду – тонізація і нанесення денного чи нічного крему, концентрату, відповідного до вашого типу шкіри.

Якщо ви надаєте перевагу серії однієї торгової марки, рекомендуємо купити відповідно і засіб для вмивання. Зазвичай виробник додає у свої продукти компоненти, що підсилюють дію один одного.

Замовити найкращий засіб для вмивання обличчя з доставкою в будь-яке зручне місце зручно в нашому інтернет-магазині за приємною ціною. І вже найближчим часом можна насолоджуватися відчуттям свіжості та чистоти обличчя!
Verification: 43450fdf47eb96a3