Сироватка з вітаміном С ZO Skin Health by Zein Obagi 10% Vitamin C Self-Activating
SKU
ZO10119
В наявності
3800грн 3200грн
Сироватка з вітаміном С ZO Skin Health by Zein Obagi 10% Vitamin C Self-Activating
Сироватка з вітаміном С ZO Skin Health by Zein Obagi 10% Vitamin C Self-Activating

Висококонцентрована сироватка на основі 10% стабілізованого вітаміну С створена для корекції і запобігання появи ознак гіперпігментації і всіляких сонячних ушкоджень.

Забезпечує проникнення в шкіру потужної дози чистого вітаміну C двох форм для потенціювання дії: аскорбінова кислота (10%) має високу активність, швидко відлущуючи поверхневу пігментацію для вирівнювання тону і поліпшення зовнішнього вигляду шкіри, в той час як тетрагексілдеціл аскорбат проникає глибше і запобігає формуванню нових пігментних плям, попутно стимулюючи колагеногенез.

Безводна формула активізує свою дію тільки при контакті з водою в глибоких шарах шкіри, забезпечуючи ефективне відлущування, вирівнювання тону, омолодження і відновлення сяючого зовнішнього вигляду.

Потужний антиоксидантний комплекс бореться з зовнішніми подразниками, які можуть спровокувати формування нових пігментних плям.

На додаток сироватка зволожує шкіру, сприяє відновленню її бар'єрних функцій і зменшує вираженість зморшок.

Підходить для щоденного застосування на регулярній основі при будь-якому типі шкіри.

Спосіб застосування:

Щодня вранці і ввечері наносити 2-3 дози на попередньо очищену шкіру, якщо інше не призначено фахівцем. Сироватку завжди необхідно наносити відразу після очищення шкіри і до застосування інших препаратів з призначеної програми ZO. Починайте застосовувати сироватку поступово, з часом збільшуючи частоту нанесення.

Об'єм: 50 мл

Виробництво: США

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:
Циклопентасилоксан, диметикон кросполімер, аскорбінова кислота, диметикон, феноксиетанол, ефірна олія апельсину, сквалан, тетрагексилдециласкорбат, токоферил ацетат, убіхінон, лімонен, цитрал.
Verification: 43450fdf47eb96a3